LEK
Lek homeopatyczny na ząbkowanie dla niemowląt
Boiron Camialia to homeopatyczny produkt leczniczy w postaci roztworu doustnego w pojemnikach jednodawkowych na bolesne ząbkowanie u niemowląt.
Uzupełnij swoją apteczkę
Informacje o produkcie
Boiron Camialia to homeopatyczny produkt leczniczy ze wskazaniami leczniczymi w postaci roztworu doustnego w pojemnikach jednodawkowych (minimsach). Do stosowania w bolesnym ząbkowaniu u niemowląt
Substancjami czynnymi leku są: Chamomilla vulgaris 9CH, Phytolacca decandra 5CH, Rheum 5CH. 1 ml leku zawiera 333,3 mg każdej substancji czynnej.
Pozostały składnik to: woda oczyszczona.
Boiron Camilia lek homeopatyczny do stosowania w bolesnym ząbkowaniu u niemowląt.
Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki.
Dawkowanie: 3 – 6 razy na dobę wkraplać doustnie zawartość całego pojemniczka (minimsa). Nie stosować więcej niż
6 pojemniczków (minimsów) na dobę.
Czas stosowania: leczenie kontynuować przez 3 do 8 dni. Jeżeli objawy utrzymują się dłużej niż 3 dni, wskazane jest zasięgnięcie porady lekarza w celu potwierdzenia, że są one związane z ząbkowaniem. Można powtórzyć powyższy schemat dawkowania przy kolejnym wystąpieniu objawów ząbkowania.
Sposób użycia: stosować doustnie. Minims jest przeznaczony do jednorazowego użycia, nie należy go przechowywać po otwarciu.
Leku Camilia nie należy stosować jeśli pacjent ma uczulenie na substancje czynne.
Przed otwarciem saszetki: brak specjalnych zaleceń dotyczących przechowywania leku.
Po otwarciu saszetki: minimsy przechowywać w oryginalnym opakowaniu w aluminiowej saszetce.
Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.
Jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, w tym wszelkie objawy niepożądane, należy powiedzieć o tym lekarzowi, farmaceucie lub pielęgniarce.
Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich lekach przyjmowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio, a także o lekach, które pacjent planuje stosować.
Podobne produkty